آخرین خبرها
رمضان رادک در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: تسهیلات ساخت مسکن از ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون ریال برای محرومان دارای شرایط خاص مورد توجه بوده و نرخ این تسهیلات برای شهرهای کوچک چهار درصد و برای کرمانشاه هفت درصد است.

مدیرعامل انجمن خیران مسکن ساز استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۲۴۲ محروم دارای دو فرزند معلول برای دریافت تسهیلات ارزان قیمت ساخت مسکن در استان کرمانشاه ثبت نام کردند، گفت:...
ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۲۶
کرمانشاه؛ کارشناس طرح و توسعه شبکه بهداشت شهرستان گیلانغرب از برپایی بیمارستان صحرایی در روستای «ویژنان» این شهرستان طی هفته آینده خبر داد

جعفر یار مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت:...

ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۲۷
کرمانشاه؛ «فرهاد سال افزون» یکی از والیبالیست های کرمانشاهی در ترکیب نهایی تیم ملی والیبال برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامی ۱۲ ملی پوش والیبال کشورمان...

ارسال خبر: ۹ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۳۵
کرمانشاه؛ استاندار کرمانشاه گفت: بیشترین تأکید ما بر مشارکت مردم در تولید و فعالیت های اقتصادی است که در این راستا باید به نقش بسیج بیش از پیش توجه شود.

به گزارش خبرنگار...

ارسال خبر: ۹ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۴۳
کرمانشاه؛ رئیس گروه دیپلماتی وسازمان همایش بین المللی دانشکده روابط بین الملل گفت: باید با نگرش مثبت به تحریم های اعمال شده گذشته نگاه و از آنها به عنوان فرصتی برای خوداتکایی...
ارسال خبر: ۹ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۴۵
کرمانشاه ؛عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت:اتاق بازرگانی کرمانشاه جزو ۵ اتاق با سابقه کشور است که در پرونده فعالیت بازرگانی و اقتصادی خود پیشرفت های قابل توجهی داشته است.

به گزارش...

ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۲۴
کرمانشاه؛ مسئول اطلاع‌ رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با تکذیب شایعه گروگان‌ گیری در شهرستان کنگاور گفت: ماجرا فقط درگیری شخصی میان دو جوان بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه گذشته شایعاتی...

ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۲۵
کرمانشاه؛ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، از تعطیلی دو داروخانه متخلف در استان طی بازرسی های تعزیرات حکومتی خبر داد.

ایرج عزیزی در گفتگو با خبرنگار مهر، از بازرسی شعب سیار تعزیرات حکومتی...

ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۲۸
کرمانشاه؛ یادنامه استاد بهزاد کرمانشاهی با عنوان «بربلندای بیستون» و هم چنین تمبر یادبود وی، با حضور اساتید برجسته ادبیات، شعر و موسیقی ایران و کرمانشاه رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم...

ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۲۹
کرمانشاه؛ استاندار کرمانشاه گفت: بیشترین تأکید ما بر مشارکت مردم در تولید و فعالیت های اقتصادی است که در این راستا باید به نقش بسیج بیش از پیش توجه شود.

به گزارش خبرنگار...

ارسال خبر: ۸ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۳۰
کرمانشاه؛ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: اگر مردم را در فعالیت های اقتصادی کشور وارد نکنیم دربرنامه ششم توسعه به نرخ رشد اقتصادی هشت درصدی نخواهیم رسید.

به گزارش خبرنگار...

تبلیغات