آخرین خبرها
کرمانشاه؛ کارشناس هواشناسی کرمانشاه، از ورود سامانه بارشی جدید به استان از امروز تا اواخردوشنبه خبردادو گفت: این سامانه دربرخی مناطق باعث تگرگ می‌شود، روز سه شنبه نیز احتمال غبارآلود شدن استان می‌رود.

شهناز حق پرست در گفتگو با خبرنگار مهر، در پیش بینی آب و هوای استان کرمانشاه طی روزهای آینده گفت: با استقرار سامانه بارش زا در جو منطقه از امروز تا روز سه‌شنبه ضمن تعدیل دمای هوا، یعنی کاهش دمای هوای روزانه و...

ارسال خبر: ۹ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۰
کرمانشاه؛ به منظور بررسی مسائل محیط زیستی رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست کشور۱۷ فروردین امسال به کرمانشاه سفر می‌کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر، از سفر...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۱
کرمانشاه؛ مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: تا هشتم نوروز بیش از یک میلیون و ۱۲۰ هزار مسافر و گردشگر نوروزی وارد استان شدند.

به گزارش خبرنگار...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۲
کرمانشاه؛ زمین لرز‌ه ای به بزرگی سه و شش دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهرستان سرپل ذهاب در استان کرمانشاه را لرزاند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز لرزه نگاری کشور از...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۳
کرمانشاه؛ مدیر کل اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از فروش ۱۷ میلیون تومانی بلیت درمحوطه تاریخی گردشگری تاق بستان در روز هشتم نوروز خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر،...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۴
کرمانشاه؛ فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: تا کنون هیچ گزارشی از سطح شهرستان مبنی بر بروز خسارت ناشی از زلزله اخیر مخابره نشده است.

جهانبخش حیدری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۵
کرمانشاه؛ معاون اردویی و راهیان نور سپاه نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: به صورت میانگین روزانه ۱۰ هزار نفر که اغلب خودجوش و از مناطق مختلف کشورهستند از مناطق عملیاتی استان کرمانشاه بازدید...
ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۶
کرمانشاه؛ مدیرکل حمل و نقل وپایانه‌های استان کرمانشاه، از انجام 19 هزار و 309 سفر از 25 اسفند 93 تا 9 فروردین 94 در محورهای درون و برون استانی کرمانشاه خبرداد.

بهمن خسروانی...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۷
کرمانشاه؛ مسئول روابط عمومی نهادکتابخانه‌های عمومی کرمانشاه، از انتصاب علیرضا شایق به عنوان رئیس نهادکتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه خبرداد.

احسان کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، از انتصاب علیرضا شایق به عنوان رئیس...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۸
کرمانشاه؛ معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از افزایش ۳۲ درصدی بازدیدها از اماکن گردشگری استان کرمانشاه طی نوروز۹۴ نسبت به مدت مشابه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا مرادی...

ارسال خبر: ۱۰ فروردین ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۱۸۵۴۹
کرمانشاه؛مدیر کل اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان از اسکان بیش از یک میلیون و ۲۶۳هزار گردشگر و مسافر تا پایان روز نهم نوروز در استان کرمانشاه خبر داد.

به...

تبلیغات