ارسال خبر: ۳ آبان ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۱۷۰۸۹
کرمانشاه ؛ خبرگزاری مهر: استاندار کرمانشاه، شوراهای دانش آموزی را یکی از ارکان مدارس دانسته و گفت: این شورا زمینه ساز مشارکت نوجوانان و جوانان در فعالیت های اجتماعی است. ...
آخرین خبرها
کرمانشاه؛ نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه کرمانشاه، با اشاره به اقتدار ایران اسلامی در منطقه گفت: اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران باعث عذرخواهی رژیم صهیونیستی در بحث شهادت شهید الله‌دادی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله مصطفی علما، ظهر درنشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد برگزاری مراسم دهه مبارک فجر در استان کرمانشاه، مبنای انقلاب اسلامی ایران را دین اسلام و پیروی از دستورات پیامبر اکرم(ص) عنوان کرد و گفت: هر ساله بر قدرت انقلاب...

ارسال خبر: ۹ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۱۷۸۳۶
کرمانشاه؛ استاندار کرمانشاه با اشاره به ورود چندین هزار پناهنده به استان طی سال های اخیر گفت: مهمان نوازی کرمانشاه از مهاجرین خارجی در کشور سرآمد است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم...

ارسال خبر: ۹ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۱۷۸۳۷
کرمانشاه؛ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، از برگزاری ۱۲ هزار ویژه برنامه با رویکرد مردمی طی دهه فجر در استان کرمانشاه خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سروری ظهر پنج‌شنبه در نشست شورای...

ارسال خبر: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۱۷۸۳۹
کرمانشاه؛ در حمایت از موسیقی اصیل، بومی و ایرانی اینبار گروه موسیقی کامکارها در استان کرمانشاه به اجرای کنسرت پرداختند.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه پنج‌شنبه و در امتداد اجرای کنسرت‌های بومی و...

ارسال خبر: ۱۰ بهمن ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۱۷۸۴۰
کرمانشاه ـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: امرور دنیای کفر از جذبه اسلام و توسعه آن در کشورهای غرب، به شدت ترس و هراس دارد.

به گزارش خبرنگار...

گفتگو