آخرین خبرها
کرمانشاه؛ عضو شورای شهر کرمانشاه گفت: طی ۶ ماه میزان تخلف سرعت غیرمجاز بالای۹۰کلیومتر در استان کرمانشاه به ۶۰۰ میلیارد تومان رسید که به دلیل نداشتن کدجریمه قابل وصول نیست.به گزارش خبرنگار مهر، دویست و سی و یکمین نشست شورای اسلامی شهر کرمانشاه شامگاه دوشنبه به ریاست سید احسان احسانی و با حضور اعضا عضو با دستور کار بررسی لوایح ارسالی به شورا برگزار شد.

یکی از لوایح مطرح شده در این نشست درخواست شهرداری کرمانشاه...
ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۵۳
کرمانشاه؛ شیوع بیماری تب برفکی و عدم انجام به موقع واکسیناسیون دام ها خساراتی را به عشایر کرمانشاه وارد کرده که نیازمند رسیدگی مسئولان است.

خبرگزاری مهر ؛ گروه استان‌ها: تب برفکی از...

ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۵۵
کرمانشاه؛ معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: با هماهنگی شورای مبارزه با مواد مخدر استان، سند جامع پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در شهرستان‌های استان تدوین شده است.به...
ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۵۶
کرمانشاه؛ مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: سال گذشته ۲۲۰ مورد از ساخت و ساز‌های غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان تخریب شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط...

ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۵۷
کرمانشاه؛ فرماندار کرمانشاه گفت: دشمن می‌خواهد الگوهای فکری همچون شهید مطهری را از ما بگیرد و به حاشیه بکشاند و از این طریق ما را فلج و زمین‌ گیر کند.به گزارش خبرنگار...
ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۵۸
کرمانشاه؛ تفاهم نامه برادرخواندگی با هدف توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و منش پهلوانی میان ۲ استان کرمانشاه و مرکزی به امضاء مدیران کل ورزش و جوانان ۲ استان رسید.

به گزارش خبرگزاری...

ارسال خبر: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۶۰
کرمانشاه؛ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: مراکز مشاوره ناجا در حل مشکلات خانواده ها و کم کردن حجم پرونده های قضایی نقش بسزایی داشته است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار منوچهر امان...

ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۴۷
کرمانشاه؛ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قصرشیرین از آغاز برداشت گندم از مزارع این شهرستان خبر داد.

رضا محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: برداشت گندم از مزارع شهرستان قصرشیرین طی روزهای...

ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۴۸
کرمانشاه؛ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: پلیس از تمام ظرفیت و توان خود برای گسترش امنیت در جامعه مطابق قانون استفاده خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار منوچهر امان اللهی صبح امروز...

ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۴۹
کرمانشاه؛ رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه گفت: اقدامات مهمی با مشارکت و همکاری دستگاه های مختلف ذیربط استان در حوزه توریسم درمانی در حال انجام است.

کیوان کاشفی در گفتگو با خبرنگار مهر،...

ارسال خبر: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵کد خبر: ۲۴۹۱۲۴۰۵۰
کرمانشاه؛ مدیر کل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت: از تعداد ۱۵۶ مورد بیماری نوپدید و نوظهور حدود ۷۳ درصد آن از طریق دام و فرآورده خام دامی به انسان منتقل می شود.

به...

تبلیغات