آخرین خبرها
سیروس صفری در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به روز جنگل اظهار داشت: با مشارکت جنگل بانان، محیط بانان و ۱۲۶ نفر از اعضای سازمان های مردم نهاد استان کرمانشاه بیش از ۲۰۰ هکتار از عرصه های جنگلی تنگ بزازخانه پاکسازی شد.

رئیس اداره ترویج منابع طبیعی کرمانشاه با اشاره به انتخاب پاکسازی تنگ بزازخانه به دلیل رفت و آمد بالای افراد، کم توجهی و کم لطفی آن ها نسبت به...
ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۵۰۶
کرمانشاه؛ استاندار کرمانشاه گفت: سیاست دولت یازدهم پاسخگویی به مردم است و روابط عمومی ها بهترین مجرا برای این پاسخگویی و ارتباط با مردم هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی بابادی عصر...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۹۵
کرمانشاه؛ پانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و لوستر در کنار نمایشگاه سوغات استان ها در کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پانزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی و لوستر پیش از ظهر امروز دوشنبه در...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۹۶
کرمانشاه؛ مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از صادرات یک ونیم میلیون دلاری صنایع دستی از گمرکات استان طی سه ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۹۷
کرمانشاه؛ مسئول بسیج هنرمندان استان کرمانشاه از برگزاری چهارمین دور ازجشنواره فیلم کوتاه بسیج با عنوان«سکانس بیداری» در کرمانشاه خبر دادو گفت: پنجم شهریورآخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره است.

صلاح‌الدین قره‌...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۹۸
کرمانشاه؛ مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از صادرات یک ونیم میلیون دلاری صنایع دستی از گمرکات استان طی سه ماهه ابتدایی امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۴۹۹
امید کریمی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: برای اصلاح تقاطع غیرهم سطح امام حسین(ع) علاوه بر اعتبار 22 میلیارد تومانی، براساس شاخص تعدیل 10 تا 15 درصد...
ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۵۰۲
کرمانشاه؛ مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه از ریل گذاری ۹۰ کیلومتر از راه آهن غرب کشور ، قطعه ملایر؛ کرمانشاه خبر داد.

عبدالله بهادری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۵۰۳
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمانشاه، داوود یاوری در جلسه ستاد اجرایی که امروز در کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به مهلت ثبت نام دهمین جشنواره تعاونی های برتر از یکم تا...
ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۵۰۴
کرمانشاه؛ عضو گروه کاوش محوطه طاق بستان کرمانشاه از کشف بقایای یک روستای ۵۵۰۰ ساله در این محوطه خبر داد.

سجاد علی بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر، از کشف بقایای روستایی با...

ارسال خبر: ۱۲ مرداد ۱۳۹۴کد خبر: ۲۴۹۱۲۰۵۰۵
کرمانشاه؛ مسئول اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: اختلاف خانوادگی منجر به قتل یک مادر به دست فرزندش در منطقه سجادیه کرمانشاه شد.

سرگرد فرزاد پورنظری در گفتگو با خبرنگار مهر، از...

تبلیغات